לבעלי הון עצמי של ₪99,000 ומעלה

זה מודל ההשקעה שמייצר הכנסה פסיבית אמיתית ליותר מ-350 ישראלים

נגן וידאו

תוך 60 יום נקים לכם חנות באמזון (בבעלותכם המלאה) שעובדת 24/7 במודל מהפכני שבו אנחנו מנהלים ומתפעלים עבורכם את החנות עם 0 התעסקות מצדכם כשהתשלום עבור הניהול השוטף של החנות הוא על בסיס הצלחה ורק מהרווחים של החנות!

הצטרפו למודל מהפכני שבו תוך 60 יום נקים לכם חנות באמזון שבבעלותכם במודל מהפכני שבו אנחנו מנהלים ומתפעלים עבורכם את החנות והתשלום עבור הניהול השוטף של החנות הוא על בסיס הצלחה ורק מהרווחים!

כפי שנצפה ב-

זאת הסיבה שהקמת חנות באמזון היא ההזדמנות הגדולה ביותר בשנת 2024

אמזון ממשיכה לצמוח בקצב מהיר, עם עלייה צפויה של 17% במכירות בשנת 2024. מדובר בפלטפורמת המסחר האלקטרוני הגדולה בעולם, עם מעל 200 מיליון לקוחות פעילים (רק בארצות הברית).

שמתסכלים על הנתונים רק בשנת 2023, מכירות אמזון מצדדים שלישיים (מוכרים עצמאיים) הגיעו ליותר מ-200 מיליארד דולר, וצמחו ב-50% בשנה האחרונה.

מחקר שנערך על ידי Marketplace Pulse מצא ש-82% מהמוכרים העצמאיים באמזון מרוצים מהעסק שלהם.

בנוסף ערך של חנות אמזון מצליחה עולה עם השנים. לפי BrokerBin, שווי חנויות אמזון גדל ב50% בשנה האחרונה..

להיות בעלים של עסק בלי לנהל ובלי לתפעל אותו בכלל

בחברת פרופיטזון אנחנו עוזרים לבעלי הון עצמי של ₪99,000 ומעלה להקים תוך 60 יום חנות באמזון שעובדת עבורם 24/7, 365 ימים בשנה ומייצרת להם הכנסה פסיבית לחלוטין!

אנחנו מקימים ומנהלים את החנות (שנמצאת בבעלותכם) באופן שוטף ואתם מרוויחים ונהנים מהשקעה במודל מהפכני שבו האינטרס שלנו משותף! אנחנו מקבלים תשלום עבור הניהול והתפעול השוטף של החנות מהרווחים של החנות בלבד!

זה אומר שאם החנות לא מרוויחה כסף אנחנו לא גובים שקל אחד עבור השירות השוטף שלנו!

הגיע הזמן שתשמעו מה יש להם לומר...

״ב-10 שנים האחרונות רק חיפשתי השקעות, הסתכלתי בנדל״ן, נכסים דיגיטלים, קריפטו, שוק ההון ומתוך 100 השקעות בסוף 12 עניינו אותי החלטתי לבחור ב-5, מתוך ה-5 אתם ההשקעה הכי מוצלחת״

קייס סטאדי – החנות של אפריים

קייס סטאדי – החנות של אלי

סיפור ההצלחה של טל

4,000$ רווח ב6 חודשים

38,000 ש"ח רווח בשנה וחודשיים

4,850$ רווח ב9 חודשים

44,000$ רווח בשנה ו8 חודשים.

3,288$ רווח ב- 5 חודשים

כמעט 30% תשואה ב3 חודשים

8,500$ רווח בשלושה וחצי חודשים

12,000$ רווח במספר חודשים בודד!

9,000$ רווח בחודש וחצי

מעכשיו חובת ההוכחה היא עלינו

קבע פגישה ביום ובשעה שמתאימים לך

בוא נפגש ותשמע ממקור ראשון עם הדגמות חיות על אפשרות ההשקעה המעניינת והמשתלמת ביותר הקיימת כרגע בעולם הדיגיטל, ותייצר לך נכס אמיתי ומקור הכנסה חזק שיעבוד בשבילך לטווח ארוך.

עכשיו נסביר לך איך אתה באמת
מתחיל להשקיע ולהרוויח.

ברגע שאתה מקבלים את ההחלטה ואנחנו יוצאים לדרך, אנחנו לוקחים את המושכות ומתחילים בתהליך להפוך אתכם לבעלים של חברה ועסק באמזון, גם אם אתם אנשים ללא ידע במחשבים ולעולם לא חשבתם לכיוון הזה, תוך כמה חודשים בודדים תהפכו לבעלים של עסק באינטרנט שעובד לגמרי עבורכם!

וכל זה באמצעות תהליך עבודה פשוט:

הופכים אתכם לבעלי עסקים תוך 60 יום
פעם חשבתם שתהפכו לבעלים של חברה בארה''ב? עכשיו זה עומד לקרות. שנצא לדרך נתחיל בתהליך הבירוקרטי ונטפל בפתיחת החברה החדשה שלכם מא' ועד ת'. נצטרך את המעורבות שלכם בכמה סעיפים בודדים ומשם נריץ את כל התהליך לגמרי בעצמנו.
01
פותחים לך חנות בקניון הכי גדול בעולם
אחרי שקיבלנו את אישור החברה, נתחיל בהקמת החנות שלך באמזון או לחלופין נקנה עבורכם חנות קיימת בפלטפורמה. אחר כך נבצע העברת בעלות אל החברה שלכם כדי שתוכלו להתחיל לסחור ולייצר רווחים!
02
IMG_4454 (1)
קונים עבורך סחורה מהספקים שלנו
בשלב הקריטי הזה אנחנו מנצלים את כוח הקנייה הגדול שלנו ובאמצעות הצוות והמערכות שלנו אנחנו משיגים את המוצרים הטובים ביותר במחירים מצוינים שיאפשרו לך ולנו למכור ולהרוויח.
03
1_18WH-9
הצוות שלנו בארצות הברית נכנס לפעולה
הספקים שולחים את הסחורה למחסנים שלנו בלאס וגאס ומשם הצוות שלנו נכנס לפעולה. למעשה זו התחנה האחרונה לפני שהמוצר מגיע לאמזון. הצוות אורז את הסחורה מחדש בהתאם לנהלים של אמזון, משייך את המוצרים לחנות שלך ודואג לשלח את המוצרים מהמחסן לאמזון.
04
לחיים! פתחו שמפנייה, החנות התחילה למכור!
עכשיו כשהסחורה יצאה מהמחסן לאמזון אנחנו מחכים שהמכירות יחלו, מרגע השילוח זה יכול לקחת כמה ימים לכמה שבועות. כאן צוות ניהול החנויות שלנו נכנס לתמונה ודואג לתמחור המוצר ודברים טכניים נוספים שיקרו מסביב. מה שנשאר לך לעשות זה להסתכל על החנות גדלה ולהרים לחיים!
05

אז אחרי שראיתם בטח אתם שואלים

אם זה כל כך מוצלח למה שנשתף איתכם את הסודות שלנו להרוויח כסף?

  1. כי ההצעה שלנו פשוט מצוינת ל2 הצדדים, אנחנו מרוויחים בזכות זה שאנחנו משקיעים רק זמן ומשאבים, ואתם מרוויחים בזכות זה שאתם משקיעים רק כסף. 2 הצדדים יוצאים מרוצים.

     

  2. יש גבול לכמה חשבונות אמזון אנחנו יכולים להקים על עצמנו ועל המכרים שלנו. זו הדרך שלנו למנף את היכולות שלנו ולהרוויח כמה שיותר גם עבורנו וגם עבורכם.

     

  3. גם אם היינו מחליטים לא לשתף עם אף אחד את הסודות שלנו היינו מגיעים למיצוי מאוד מהר, יש לנו הרבה יותר מידע על מה ואיך למכור מאשר כסף נזיל לתפעול החנויות. ללכת לבנק ולהלוות מיליונים כרוך בסיכון, בכל זאת, אנחנו מנהלים כאן עסקים. זו ההזדמנות שלנו לפזר את הסיכונים ולתת לאנשים את האופציה להיות בעלים של עסק מבלי לנהל אותו, הצעה שלא הייתה קיימת בעולם ההשקעות הישן.

בפרופיטזון אתה קונה עסק משלך בתוך הזירה הקמעונאית הגדולה בעולם – אמזון.

העסק כבר מגיע עם ותק ומוניטין, וביחד עם הטכנולוגיה וצוות התפעול שלנו נביא אותו לשגשוג ולרווחים יציבים ולאורך זמן. מה נשאר לך? להישאר עם האצבע על הדופק, לבדוק את הרווחים ולהחליט כמה מעורב אתה רוצה להיות. כל התפעול – עלינו!

אנחנו יודעים שהשאלה הזו מעניינת אתכם, אבל אם אתם מחפשים תשובה חד משמעית לצערנו לא תמצאו. 

לפי נתוני עבר יש לקוחות שהחזירו את ההשקעה תוך שנה, חלק תוך שנתיים, חלק אפילו יותר או פחות.

קשה לתת צפי מדויק שמדובר בעסק שמנוהל בתוך פלטפורמה כמו אמזון, יש הרבה משתנים כמו תנאי השוק ועיכובים בירוקרטיים שיכולים לצוץ במהלך הדרך, אנחנו מנהלים לכם עסק ללא הגבלת זמן תוך אינטרס משותף שתרוויחו כל הזמן, כשאתם מרוויחים אנחנו מרוויחים.

מודל הרווח שלך ושלנו הוא  – WIN-WIN: הרווח שלך מגיע מהביצועים של החנות, וגם הרווח שלנו. כך שהאינטרס משותף – לייצר כמה שיותר רווחים בחנות שלך.

החנות עצמה על שמך, חשבון הבנק אליו נכנסים הרווחים מהמכירות – שלך, יש לך גישה ישירה לכל הפרטים והמידע ואתה יכול לדעת על כל סנט שיצא ונכנס פשוט בלחיצת כפתור.

את העסק אותו אנו רוכשים עבורך ניתן למכור בחזרה, כך אתה משיג פוטנציאל רווח גבוה בסיכון נמוך!

מעכשיו חובת ההוכחה היא עלינו

קבע פגישה ביום ובשעה שמתאימים לך

בוא נפגש ותשמע ממקור ראשון עם הדגמות חיות על אפשרות ההשקעה המעניינת והמשתלמת ביותר הקיימת כרגע בעולם הדיגיטל, ותייצר לך נכס אמיתי ומקור הכנסה חזק שיעבוד בשבילך לטווח ארוך.

יש לך שאלות?

לא בעיה בכלל, צריך אנגלית מאוד בסיסית כי אנחנו עושים במילא הכל ונוכל להדריך אותך

אנחנו מקשרים אתכם עם רואה חשבון שלנו והם מטפלים בהכל בארץ ובחו"ל.

כמו שציינו למעלה, ההצעה שלנו פשוט מצוינת ל2 הצדדים, אנחנו מרוויחים בזכות זה שאנחנו משקיעים רק זמן ומשאבים, ואתם מרוויחים בזכות זה שאתם משקיעים רק כסף. 2 הצדדים יוצאים מרוצים.

בנוסף, יש גבול לכמה חשבונות אמזון אנחנו יכולים להקים על עצמנו ועל המכרים שלנו. זו הדרך שלנו למנף את היכולות שלנו ולהרוויח כמה שיותר גם עבורנו וגם עבורכם.

וגם אם היינו מחליטים לא לשתף עם אף אחד את הסודות שלנו היינו מגיעים למיצוי מאוד מהר, יש לנו הרבה יותר מידע על מה ואיך למכור מאשר כסף נזיל לתפעול החנויות. ללכת לבנק ולהלוות מיליונים כרוך בסיכון, בכל זאת, אנחנו מנהלים כאן עסקים. זו ההזדמנות שלנו לפזר את הסיכונים ולתת לאנשים את האופציה להיות בעלים של עסק מבלי לנהל אותו, הצעה שלא הייתה קיימת בעולם ההשקעות הישן.

לא כל אחד יכול להחזיק מחסנים ועובדים במספר מדינות שונות ולהרשות לעצמו לנהל אופרציה כזו. עשינו המון טעויות והפסדנו כסף כדי להגיע למצב שאנחנו עושים את זה בצורה רחבה ורווחית, אם זה היה כ"כ פשוט כולם היו עושים את זה.

זה משתנה לפי המסלול שתבחר, אנחנו מכוונים לכך שתרוויח עשרות אלפי שקלים בשנה.

אנחנו דואגים לדברים המסובכים, אתם רק צריכים לדאוג לתשלומי המיסים (וגם את זה הרואה חשבון עושה). זה הרבה יותר פשוט ממה שזה נראה.

ממש לא! כמו שציינו, אנחנו עושים הכל ואתם לא צריכים להבין בתחום, כל העבודה עלינו.

שקיפות זה הדבר הראשון שאנחנו דוגלים בו, החנות באמזון רשומה בבעלותך, חשבון הבנק שמחובר לחנות על שלך והכספים מגיעים ישירות לבנק שלך. 

בנוסף, אי אפשר לזייף עשייה. אי אפשר לזייף מחסן, עובדים ותוצאות שאנחנו מראים לכם בחנויות שלנו ושל הלקוחות שלנו.

בכל רגע נתון תוכל להכנס ולראות מה קורה בחנות שלך, אין כאן אופציה ללכת לאיבוד.

הצוותים שלנו שיושבים בארה"ב בהודו ובפיליפינים. לחנות שלך אנחנו מצמידים מומחה לבריאות חשבונות באמזון וגם בעלי החברה נכנסים לחנויות ומבצעים בקרה שוטפת כדי לוודא שהכל עובד לפי הספר.

נעים להכיר

גל, ירדן ונמרוד

שותפים ומייסדים של פרופיטזון בע”מ

את הדרך שלהם באמזון הם התחילו כבר בשנת 2016 כנערים מתבגרים עם המון תשוקה ורעל בעיניים, בהתחלה הם עשו את כל העבודה בעצמם, לאחר מכן התחילו לגייס את העובדים הראשונים שלהם מהמזרח, ואחרי 3 שנים של עבודה אינטנסיבית מלאה באתגרים הם קיבלו את האסמכתא הראשונה שהראתה להם שהם בכיוון הנכון. 2 משקיעי אנג'ל עם כיסים רחבים החליטו להשקיע 2 מיליון שקלים ששימשו עבור פיתוח מערכות, גיוס עובדים, ואספקת מוצרים לחנויות.

כמה חודשים לאחר מכן, בעקבות מחלה אחד מהמשקיעים נאלץ למשוך את כל הכספים שהשקיע, מה שהחזיר את המיזם 10 צעדים אחורה. כל העובדים פוטרו והחלום התרחק. 

בשלב הזה, אחרי שכמעט והחליטו לוותר, הרעיון לפרופיטזון נולד.

כל השותפים נפגשו יחד וניתחו את הסיטואציה בצורה הבאה: 

״אנחנו יודעים לייצר מכירות באמזון בהיקפים של עשרות מיליוני דולרים וזה מצריך תזרים מזומנים נזיל כדי לספק את המוצרים ללקוחות הקצה. אנחנו יכולים למכור הרבה יותר מוצרים ממה שאנחנו מוכרים היום אבל זה דורש חנויות נוספות ותזרים מזומנים נזיל הרבה יותר גדול.. 

ראינו מה קרה בפעם האחרונה ששמנו את כל הביצים בסל אחד, אנחנו לא יכולים להסתמך על מקור כספים אחד. אז למה שלא נמשיך להרחיב את החנויות שלנו השותפים, ונפתח תוכנית שותפים עבור משקיעים פרטיים שננהל להם חנויות משלהם, הם יספקו את תזרים המזומנים, ונבנה להם עסק אדיר, שרשום על שמם, וננהל להם אותו מא׳ ועד ת׳ ונהנה מאחוזים מהרווחים?״ 3 שנים עברו, והיום אנחנו מנהלים יותר מ-200 חנויות דיגיטליות באמזון ארה״ב למאות לקוחות! הקמנו צוות הכולל מעל ל 50 עובדים, פיתחנו קשרים עם עשרות ספקים שמוכרים לנו סחורות איכותיות והצוותים שלנו מתנהלים מולם ומוצאים מוצרים חדשים שימכרו בחנויות באמזון.

הלקוחות משקיעים כסף ואנחנו בונים להם עסק רווחי שדורש 0 התעסקות מצד המשקיע!

הצג עוד
מְעוּלֶה
מבוסס על 58 ביקורות
אורון צרנוביץ
אורון צרנוביץ
2023-03-14
חיפשתי המון המון זמן אפיק השקעה ולמזלי נתקלתי בפירסום של פורפיטזון מאמין בהם אנשים מדהימים שירות מעולה הם עונים ומסבירים הכל והכי הכי חשוב השקיפות שלהם וזה שאני לא באמת צריך לעשות משהו בשביל להנות מרווחים מעולים אני לקוח שלהם כבר חודשיים ויש לי חנות פעילה כבר שבועיים והתוצאות כבר מגיעות למרות שזה ממש זמן קצר הכל דופק כמו שעון מה שאני יכל להגיד שלעבוד איתם זה לאנשים רציניים בלבד שמחפשים השקעה לטווח ארוך ולא מחפשים למלא טופס לוטו ולהרוויח ביום אחד בכל עסק וכל דבר שתעשו בחיים מילת המפתח היא סבלנות בהצלחה לכולם
בנימין בוקאיה
בנימין בוקאיה
2023-03-08
התחלתי את התהליך לפני שלוש חודשים, כיום עם חנות אחת שכבר התחילה למכור והשניה עדיין בהקמה. מדובר בחברה סופר רצינית שיודעים בדיוק מה הם עושים ואומרים. אני רק בתחילת התהליך כך שעוד לא יכול לספר על הרווחים של חנות יותר וותיקה אבל אני יכול לספר שהם זמינים לכל שאלה ובקשה ולכל בקשה של הבנת התהליך, והשבוע התחילה החנות שלי למכור????????… יעדכן בהמשך על המשך התהליך????????
Yehya Hallumi
Yehya Hallumi
2023-03-08
בתור בחור שאוסף מידע כבר ליותר מ 5 שנים על השקעה בתחום המסחר האלקטרוני לא מצאתי שקיפות,שירות,מקצועיות,ואמינות כמו פרופיטזון ,צעירים שלקחו סיכונים על עצמם לצורך בניית מערך יוצא דופן שנותן לכל אחד הזדמנות להשקיע ולעשות כסף בלי להתאמץ ,אני עד היום מה שחתמת איתם אני רואה בפועל.
Ofir Shalom
Ofir Shalom
2023-03-07
חדש אצלם כרגע והרגע סיימנו את הקמת החנויות ומתחילים למכור. עד כה שירות מדהים, מסביר ומלמד, תמיד זמינים לכל שאלה וכנים על הכל. מקווה לעוד שנים של שיתוף פעולה עם היזמים האלה. שאפו ענק!!
יונתן קרוניש
יונתן קרוניש
2023-03-02
היי חברים, מסתבר שאולי הביקורת שלי נמחקה. אני משקיע בחברת פרופיטזון מסוף 2021. חייב לאמר שירדן המנכל וגל אמזלג, שהם חברה בגילי, מגיעים עם גישה מדהימה ומוצר פורץ דרך בעולם ההשקעות. הנציגים בחברה לא מוותרים לשניה אחת על כל תקלה עם הפעילות בחנויות שלי וזה מרשים מאוד. על ההשקעה של החבילה שלי איתם כיסיתי קרוב מאוד ל100%.
safa zedan
safa zedan
2023-02-24
צוות מדהים שמנסה לעזור ולפתור בעיות כמה שאפשר אנשים אמינים שאפשר לסמוך עליהם
זיידאן ואיל
זיידאן ואיל
2023-02-23
בתחילת הדרך מאד חששתי,בדקתי, חקרתי כל מילה, ועם כל צעד החשש פחת יותר ויותר, המון סבלנות, הסבר,שקיפות, יחס, הוגנות . צוות צעירים מלאי מרץ ,מקצוענים ברמות,תשובות מהירות ושירות שאין כמותו. תודה לכל אחד ואחת מהצוות .
Vova Jakobson
Vova Jakobson
2023-02-22
מאוד מרוצה מהיחס ושירות ברמה גבוהה!!!פשוט אין עליכם תמיד עונים על הכל ומסבירים שרק נמשיך להפציץ ביחד????????????
Ziv Ross
Ziv Ross
2023-02-15
תודה רבה לעמית שעזר לי ולשותף שלי בכל שלב ושלב בפתיחת החנות ובהצגת החנות עצמה, הסביר הכל במפורט כולל שאלות ואפילו השאיר הקלטה שנשלחה אליי לפרטי לחזור על כל הפרטים. בנוסף, עמית תמיד זמין לכל שאלה ותמיד נותן מענה מספק???????? תודה לכל צוות פרופיטזון על התמיכה המקיפה, אלופים אמיתיים????
Dj Ronen Cohen
Dj Ronen Cohen
2023-02-12
היי, אנחנו אומנם חדשים בפרופיטזון, הצטרפנו לא מזמן ורק בשלב הקמת החנויות - אבל לאורך כל הדרך אציין שיש להם שירות מעולה עם אנשים פשוט מדהימים שעומדים מאחורי כל מילה שהובטחה - כל שאלה וכל עניין מקבל מענה מהיר וטוב - בעזרת ה נשמח להמליץ שוב גם בשלבים יותר מתקדמים שהחנויות יביאו לנו רווחים (אוטוטו מתחילים למכור), אבל נכון לכרגע אנחנו ממש ממש מרוצים וממליצים בחום לכל מי שאנחנו מכירים !!

מעכשיו חובת ההוכחה היא עלינו

קבע פגישה ביום ובשעה שמתאימים לך

בוא נפגש ותשמע ממקור ראשון עם הדגמות חיות על אפשרות ההשקעה המעניינת והמשתלמת ביותר הקיימת כרגע בעולם הדיגיטל, ותייצר לך נכס אמיתי ומקור הכנסה חזק שיעבוד בשבילך לטווח ארוך.

לתיאום שיחת התאמה מלאו את הפרטים בטופס

מיועד לבעלי הון עצמי של ₪99,000 ומעלה

עוד רגע סיימנו!

השאר פרטים בטופס ונעבור לתיאום מועד לפגישה.

דילוג לתוכן